Posts by stevengerrard

  Singapur merkezli kripto borsası Huobi, küresel genişleme planlarının bir parçası olarak önümüzdeki 12 ay boyunca Türkiye pazarına yoğun bir şekilde giriş yapacağını açıkladı.


  Duyuruya göre, döviz kurlarında Türk Lirası için bir seçenek bulunması, Türkiye'de yerel kaynaklara sahip bir şube açılması ve kripto ile ilgili ürünlerin müşteri hizmetleri ile yerelleştirilmesi planlanıyor.

  İyi haber. Teşekkürler.

  Elinize sağlık. Aslında en önemli olan konu olmasına rağmen hiçkimsenin okumadığı hatta bazı kullanıcıların haberinin bile olmadığı bir konu. Herkes mutlaka okumalı. Elinize sağlık tekrar.

  Ve BTC 11000 usd'yi de aştı :)

  Xrp büyük anlaşma yapmış hacimli şimdiden üçe katladı bu konu hakkında görüşleriniz neler

  Hocam aynen bu anlaşma kısa vadede bile değerini iyi arttıracaktır. Uzun vadede ise XRP şahsen benim en favori 3 coinim arasında.

  Gerçekten çok önemli bir konu. Paylaşım için teşekkürler.

  Okumayan varsa hemen okumalı bu yazıyı.

  Bu konularda bilgisi olan ve gün içerisinde aktif olabilecek arkadaşları bekliyoruz. Ailemizi büyütelim gücümüzü artıralım.

  Aynen katılıyorum hocam. Kripto dünyasının gideceği en son nokta kesinlikle Merkeziyetsizlik(Decentralized) olacaktır.

  Hayırlı olsun. Umarım güzel kazançlar yaşanır. Arka plandaki sürekli hareket eden yuvarlak bitcoin halkaları çok göz alıyor. Daha sade olursa belki daha düzel durabilir site.


  Emeğiniz için teşekkürler

  Teşekkürler. Her türlü olumlu olumsuz eleştiriye açığız arkadaşlar. Amacımız herkesin burdan faydalanması.

  Kaldıraçlı İşlem Nedir ?


  Finansal piyasalarda yatırımcının daha fazla yer almasında etkin rol oynayan daha az sermayeyle daha büyük hacimli işlemler yapılmasına imkan sağlayan sisteme kaldıraç denir. ( Binance çok yakında margin trading ( kaldıraçlı işlemleri ) tüm üyelerine açacak. 10 Kat kazanma ihtimali kadar 10 kat kaybetme ve hatta batak verme durumunuzun oluşacağınıda unutmadan işlemlerinizi lütfen çok dikkatli yapın. Short pozisyon için de extra dikkatli olun lütfen ! )

  Arkadaşlar burada Kaldıraçlı işlemi anlatmaya çalıştık fakat lütfen çok dikkatli olun. Çok iyi bilmiyorsanız hiç girmeyin bu işe. Şu haberi de okuyun isterseniz : https://kriptokoin.com/100x-ka…n-yatirimci-intihar-etti/

  kripto borsasının en önemli ipuçlarından biri olan sosyal medya hype yani sosyal medyada'ki söylentiler, olumlu yada olumsuz havanın coinlere olan etkisini takip edebileceksiniz.

  Haklısınız hocam ki şöyle birşey var iyi bir coin hakkında kötü bir haber çıkarsa bilelim ki insanları korkutup elindekini sattırarak ucuzdan almak isteyenler taraından ortaya atılan yalan haber olma ihtimali yüksektir. Göz önünde bulundurmak lazım bu durumu.

  Hala elinde EOS olmayan mı var az da olsa:)