LiteCoin Değerlendirme Odası

  • “Evinizi, Arabanızı Satın Litecoin Alın”

    CNBC'de yayınlanan Fast Money programında sunucu bir anda gaza gelerek garip bir şekilde izleyicilere "Litecoin satın alın" çağrısında bulundu.


    2018 yılının Haziran ayının ardından Bitcoin’in yeniden 8.500 dolar bandının üstüne çıkmasıyla kripto paralar ana akım medyada fazlaca yer edinmeye başladı. Dün CNBC’de yayınlanan Fast Money programında sunucu, canlı yayında Litecoin satın almaları için yatırımcılarına seslendi. Sunucu, Bitcoin ve Litecoin’de son aylarda yaşanan parabolik yükselişi anlatırken bir anda gaza gelerek şunları kaydetti: EVİNİZİ ARABANIZI SATIN LİTE COİN ALIN !!!


    Kripto para piyasasında “Bitcoin altınsa Litecoin gümüştür” söylemini duymayanınız yoktur. Litecoin geride bıraktığımız son birkaç aydaki performansıyla deyim yerindeyse bu söylemin hakkını verdi. Aralık ayında 22,93 dolara gerileyerek son yılların en düşük seviyesinde işlem gören Litecoin mayıs ayında ise 120 dolara kadar yükseldi.

  • Lite Coin Teknik Analizi !!!


    LiteCoin en merak edilen kripto para birimlerinden birisi. Bu Merakı gidermek adına 15 dakikalık bir teknik analiz yapalım. Macd indikaötrüne baktığımızda Mavi çizginin kırmızıyı yukarı doğru kırma hazırlığında olduğunu görüyoruz. On balance Volumda da Yukarı doğru bir hazırlık göze çarpıyor. Hacim yükselişe geçeçek kısa vadede. Rsi 47 değerlerinde bu düşüşün yükselişini tahmin ediyorum yine aynı şekilde kısa süre içerisinde. Bollinger bandı ise tam orta çizgi hizasında ve yukarı doğru bir atak ihtimali söz konusu. Yani Trade için uygun değerler. Yatırım Tavsiyesi değildir.